Dřevoplastová prkna na venkovní terasu Garden Deck

Datum článku: 17.6.2021

Při vybírání podlahy nejde pouze o design, ale také kvalitu. A to především pokud vybíráte prkna na terasu. V takovém případě je nutné zvážit mnoho faktorů. Aby podlaha vypadala pořád jako nová, je nutné myslet na slunce, déšť, mráz i další vlivy počasí, které na dřevo budou působit.

Dřevoplastová prkna na venkovní terasu Garden Deck

Prkna přímo pro podlahy

Jednou z nejlepších možných variant po které lze sáhnout jsou, dřevoplastové terasové desky. Ty z větší části obsahují dřevo, které zajišťuje přírodně vypadající vzhled podlahy. Přidaný plast pak napomáhá k přečkání tuhých zim i nepříznivého počasí. Desky jsou mrazuvzdorné a také odolné vůči hnilobě.

Nejen na terasu, ale také k bazénu

Všechna terasová prkna zajišťují bezpečnou chůzi, zabraňují totiž uklouznutí. S protiskluzovým provedením najdou své místo nejenom na klasických terasách, ale také u bazénů. Můžete si tak užít letní koupání, aniž byste měli strach, že uklouznete. Zároveň je využíván takový materiál, který jen tak něco nerozpálí.  I když na podlahy celý den svítí sluníčko, projdete se po nich i bez bot.

Designová struktura a široký výběr barev

Garden Deck je nejen zárukou kvality, ale také širokého výběru. Je jen na vašem uvážení, zda chcete ladit podlahu terasy do světlejších či tmavších barev. Pískově žlutý odstín s dokonalou imitací dřeva terasu spíše rozzáří, naopak grafitová barva je pro ty, kdo mají rádi barvy tmavší.

Ať už si vyberete jakkoliv, nezapomínejte, že je vhodné si podlahu prohlédnout na vlastní oči. Není tak nic jednoduššího než sednout do auta a navštívit jeden ze showroomů firmy Supellex. Nejenže si můžete do detailu prohlédnout nabízené dekory podlah, ale také lze vše probrat se zkušeným personálem, který ví, jak na terasové podlahy.

 

 

 

Podobné články

Objevte kouzlo vinylových podlah Wineo –Selection
Objevte kouzlo vinylových podlah Wineo –Selection
Zařizujete nové bydlení nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci a lámete si hlavu nad novou…
Jaké jsou chyby při pokládce podlahy
Jaké jsou chyby při pokládce podlahy
Jednou z nejčastějších a nejzávažnějších chyb při kladení podlahových krytin je…
Jak instalovat plovoucí podlahu z předpřipraveného dřeva
Jak instalovat plovoucí podlahu z předpřipraveného dřeva
Je těžké představit si útulný dům bez tepla dřevěné podlahy. Nejrychlejším způsobem…

Živé podlahy Egger Design+