Přírodní linoleum potěší nejen životní prostředí, ale i vaši podlahu

Datum článku: 28.5.2020

Pokud máte rádi výrobky, které jsou přírodní a nijak tedy neohrožují  naše zdraví, pak při zařizovaní vaší domácnosti či kanceláře sáhněte po vybavení, které je téměř celé vyrobeno z přírodních obnovitelných zdrojů, nebo které je alespoň z části vyrobeno z recyklovaného materiálu. A nemluvíme zde pouze o výběru doplňků, pro které jsou tato ekologická měřítka již téměř standardem. Vybrat si můžete také přírodní linoleum, které je jedničkou z přírodních a ekologických podlah. V nabídce společnosti Supellex Svět podlah naleznete hned dvě značky, které se snaží být šetrné k přírodě. Jsou to Forbo a DLW Flooring.

Přírodní linoleum potěší nejen životní prostředí, ale i vaši podlahu

Přírodní linolea od výrobce Forbo

Přírodní linoleum značky Forbo je jedním z mála přírodních lin, které na trhu můžeme najít. Jeho složení je opěvované nejedním ekologem či ochráncem přírody. Při jeho výrobě je zastoupeno hned několik přírodních složek.  V linu se tak objeví například len, dřevitá moučka, pryskyřice nebo vápenec. Celé linoleum je až na pár drobností vyrobeno z přírodních obnovitelných zdrojů. Výsledná směs je lisována na jutovou textilii, což je také přírodní materiál.

Jedinečná podlaha různých dekorů

Jednoznačnou výhodou přírodních linoleí značky Forbo je jejich přírodní složení. Pokud si myslíte, že tím jeho výrobci s výhodami skončili, pak jste na omylu. Má ještě spoustu dalších kladů a pozitiv, které potěší každého, kdo pokládku do bytových prostor vybírá.

Přírodní linoleum Forbo Marmoleum Home  i kolekce Forbo Marmoleum Modular  se hodí prakticky kamkoliv. Tato lina mají totiž v nabídce velké množství dekorů. Zvládnout si vybrat to správné do vaší domácnosti by tak měla být hračka opravdu pro každého. Vybírat můžete ze světlejších i tmavých odstínů tohoto přírodního linolea. Sáhnout můžete po různých barvách i dekorech. 

Lino si můžete sami poskládat ze čtverců a obdélníků

A jako bonus si můžete vybrat také něco z novinek značky Forbo. Tato značka se stala v oblasti přírodních podlahových krytin natolik zkušenou, že přichází s něčím jedinečným. Kromě dekoru vám tak hlavu může zamotat také skládání podlahy. Vybírat totiž můžete z obdélníků i čtverců. Aby toho nebylo málo, existují i různé velikosti těchto geometrických tvarů. Vy si tak můžete poskládat jedinečnou podlahu přesně podle vašeho gusta.

Další výhodou je, co jistě ocení každý, kdo si nakonec přírodní linoleum značky Forbo vybere je, že se při jeho koupi můžete rozhodnout, zda upřednostňujete nákup lina v rolích, lamelách či dílcích.

Nabízíme i přírodní linolea značky DLW Flooring

Přírodní linolea, která šetří naši přírodu, jsou stále více populární. Není tak překvapením, že Supellex - Svět podlah nabízí i další značku přírodních lin a tou je  DLW Flooring. Přírodní linoleum DLW Flooring má stejně jako značka Forbo nespočet výhod. Nabízí celkem 3 kolekce, ze kterých si vybere i náročný zákazník. Nesporným kladem kolekce Marmorette PUR je nejen výběr z až 56 ti  mramorových odstínů, ale také snadná a úsporná údržbou. Tou se ostatně pyšní všechny kolekce tohoto výrobce. Rozhodně tak nemusíte mít strach, že by linoleum po pár měsících vypadalo opotřebovaně. 

Šetřete přírodu a mějte dokonalý interiér

Pokud nechcete při výběru pokládky do vaší domácnosti či kamkoliv jinam zatěžovat přírodní prostředí, pak sáhněte po přírodním marmoleu. To si u firmy Supellex - Svět podlah můžete vybrat od výrobců DLW Flooring nebo Forbo. Prostory, ve kterých bude toto linoleum umístěno, budou dokonale ladit k vašemu interiéru a navíc jím nikterak nebudete ohrožovat naši přírodu a vaše zdraví.

Více na : .www.supellex.cz

 

Podobné články

Jak instalovat plovoucí podlahu z předpřipraveného dřeva
Jak instalovat plovoucí podlahu z předpřipraveného dřeva
Je těžké představit si útulný dům bez tepla dřevěné podlahy. Nejrychlejším způsobem…
Jak se starat o laminátovou podlahu
Jak se starat o laminátovou podlahu
Laminát je oblíbenou volbou pro ty, kdo chtějí vzhled dřeva, ale bez větší údržby, kterou…
Co zvážit při výběru laminátové podlahy
Co zvážit při výběru laminátové podlahy
Laminátové podlahy jsou složeninou ze čtyř základních vrstev, slisovaných do jednoho kusu…

Živé podlahy Egger Design+