Laminátové podlahy EGGER PRO do celé domácnosti

Datum článku: 29.8.2021

Kvalitní podlahové krytiny z kolekce EGGER PRO jsou vhodné pro použití v celé domácnosti. Svůj výběr přizpůsobte tomu, kam podlahu vybíráte. Do kuchyně nebo obývacího pokoje, kde se hodně chodí a podlaha je tak více namáhána, se hodí odolnější a robustní podlahové krytiny z kolekce PRO Design. U těchto podlah se nemusíte obávat prošlapání nebo znehodnocení vlivem větší zátěže. Ložnici nebo dětský pokoj můžete vybavit podlahou s teplým podkladem z kolekce PRO Comfort. Ctí to pravé pohodlí domova a vy se můžete spolehnout na vysoký komfort.

Laminátové podlahy EGGER PRO do celé domácnosti

Kolekce PRO Laminát vám dává možnost volby. Slibuje autentický design, proto nadchne především milovníky přírodních vzhledů. Na první pohled nerozeznatelná imitace přírodních materiálů v kombinaci s vysokou kvalitou dělá z těchto podlah horké kandidáty i do vaší domácnosti.

Nechte si poradit

Výběr podlahy není jen tak. Mnohdy je to nemalá investice, o které doufáme, že vydrží na několik následujících let. Proto je důležité vybrat správně a nekoupit zajíce v pytli. Ne každý se ale ve světě podlah vyzná tak, jako prodejci v showroomech společnosti Supellex, které najdete v sedmi městech České republiky – a právě zde si můžete nechat poradit a doporučit to nejlepší řešení.

Přijeďte se podívat na nabídku podlah EGGER PRO do světa podlah společnosti Supellex. Poznejte na vlastní oči jejich výhody, seznamte se s kvalitou i jejich jedinečností. Vybírat můžete z desítek vzorníků a hned na místě si nechat poradit od zkušenějších, kteří o podlahách vědí opravdu první – poslední. Celou nabídku mají skladem a vy tak domů určitě neodejdete s prázdnou.

Podobné články

Novinky ve světě laminátových podlah vám přináší společnost EGGER
Novinky ve světě laminátových podlah vám přináší společnost EGGER
Světovým výrobcem laminátových podlah je společnost EGGER, která vznikla v roce 1961.…
Živá podlaha ProDesign GreenTec
Živá podlaha ProDesign GreenTec
Moderní živé podlahy představují výbornou volbu pro náročné zákazníky. Jedná se o…
Velký výběr laminátových podlah EGGER PRO Laminát vám zaručí možnost použití v celém bytě
Velký výběr laminátových podlah EGGER PRO Laminát vám zaručí možnost použití v celém bytě
Máte v plánu vyměnit svou stávající podlahu za novou a netušíte, jaký materiál nové…

Živé podlahy Egger Design+