Dlaždice s betonovým efektem

Datum článku: 1.7.2022

Dodejte své koupelně jedinečný šmrnc s dlaždicemi s betonovým efektem pro průmyslový vzhled. Porcelánové dlaždice odolávají vodě a páře stejně dobře jako beton, ale nabízejí jednodušší instalaci.  Existují i protiskluzové obklady do koupelny.

Dlaždice s betonovým efektem

Betonový efekt nebo dlaždice s betonovým vzhledem jsou součástí městského trendu, který nadále ovlivňuje módu a styly interiérového designu. Tyto betonově vyhlížející dlaždice mají často průmyslový, opotřebovaný vzhled, který napodobuje opotřebovaný beton nebo cementové povrchy s různými texturami, odstíny a povrchovými úpravami.

Proč jsou dlaždice s betonovým efektem tak oblíbené? Samozřejmě poskytují designový kontrast, ale hlavně, protože mnoho z těchto betonových efektů je tvořeno odstíny, nezavazují se k barvě, která téměř poskytuje prázdné plátno pro moderní i tradiční dekor. Milujeme dlaždice s betonovým efektem inspirované městem.

S betonovými odstíny od světlých po tmavé a různými dostupnými formáty, včetně extra velkých velikostí, tato řada betonových dlaždic nabízí stylový, minimalistický vzhled. Naše porcelánové dlaždice s betonovým efektem se dodávají v mnoha neutrálních tónech a povrchových úpravách, od melírovaných matů po luxusní lesk. Ať už chcete moderní betonovou podlahu nebo neutrální sprchový obklad, naše rozsáhlá kolekce betonových dlaždic je praktickým a cenově výhodným řešením pro současné interiéry. Najděte své oblíbené v naší kolekci.

 


Živé podlahy Egger Design+