Kvalitní prkna na venkovní terasu WoodPlastic

Datum článku: 17.6.2021

Při parném počasí není nic lepšího, než si užít den ve stínu na terase či u bazénu. Aby byl takový pobyt příjemný, nejde pouze o dobrou společnost, zábavu a občerstvení. Důležitý je také design terasy a její bezpečnost. A právě pro chůzi beze strachu z pádu a také stylové provedení terasy jsou tu prkna, která jsou přímo uzpůsobena pro venkovní použití. Terasa se tak může stát designovou částí vaší zahrady. A to právě díky speciální podlahové krytině.

Kvalitní prkna na venkovní terasu WoodPlastic

Prkna WPC, která jen tak něco nezničí

Základem prken, která jsou přizpůsobena pro venkovní terasy, je dřevo a plast. Velká část dřevoplastových prken je tvořena právě z dřevěného materiálu, který tak dodává podlaze přírodní vzhled. Díky přidanému plastu je zase zaručena dlouhá životnost podlahy. A to především proto, že chrání proti hnilobě. I za nepříznivého počasí, deště, mrazu či při častém pražení sluníčka tak nedochází k přílišnému opotřebení podlah.

Výběr podle vlastního uvážení

Cílem WPC podlah jsou především takové podlahy, které nejenomže odolávají nepříznivým přírodním vlivům, ale také jsou imitací dřeva. To, jakou z dřevěně vypadajících variant si vyberete, záleží již pouze na vás. Módní je nejenom typická tmavě hnědá barva, ale také grafitová nebo ocelově šedá.

WPC podlahy zaujmou snadnou údržbou i instalací

Obrovskou výhodou WPC podlah je jejich nenáročnost. V praxi to znamená, že se o čištění téměř vůbec nemusíte starat. Odpadá nutnost podlahu natírat a její omývání je velmi snadné a nepříliš náročné na čas.

WPC podlahy jsou jistotou pro každou terasu

Venkovní podlahu na terasu není příliš snadné vybrat. Právě proto svět podlah, firma Supellex, nabízí svou širokou nabídku. S WPC podlahami se ale prakticky vůbec nedá šlápnout vedle. Přírodní materiál doplněný o plast zajišťuje protiskluzový povrch a také imitaci připomínající dřevo.

Podobné články

Dřevoplastová prkna na venkovní terasu Garden Deck
Dřevoplastová prkna na venkovní terasu Garden Deck
Při vybírání podlahy nejde pouze o design, ale také kvalitu. A to především pokud…
Objevte kouzlo vinylových podlah Wineo –Selection
Objevte kouzlo vinylových podlah Wineo –Selection
Zařizujete nové bydlení nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci a lámete si hlavu nad novou…
Jaké jsou chyby při pokládce podlahy
Jaké jsou chyby při pokládce podlahy
Jednou z nejčastějších a nejzávažnějších chyb při kladení podlahových krytin je…

Živé podlahy Egger Design+