Lišty značky Profil Team nebo Döllken | Supellex

Datum článku: 15.12.2021

Finální fází každé podlahy je dořešení přechodů a ukončení s patřičnými přechodovými a ukončovacími profily. Na výběr máte ze dvou výrobců. Výrobce PROFIL Team už 17 let dodává na trh interiérové profily a podlahové lišty. V jeho sortimentu naleznete vše od přechodových, schodových a ukončovacích lišt až po obkladové profily a další doplňky. Lišty Profil Team jsou buď v eloxovém provedení nebo v imitaci dřeva.

Lišty značky Profil Team nebo Döllken | Supellex

Druhou variantou je německá společnost Döllken, která se také zabývá výrobou lišt, profilů a dalších doplňků k podlahovým krytinám. K těmto lištám jsou dostupné komponenty (vnitřní a vnější roh, spojky, koncovky) v příslušném dekoru. Firma Döllken se výrobou lišt zabývá již velmi dlouho a díky vysoké kvalitě v podstatě na našem trhu nemá velkou konkurenci.

Lišty a další doplňky od obou výrobců najdete v katalogu na stránkách www.supellex.cz.

Široká nabídka lišt pro podlahy řeší problematické přechody, dilatace a ukončení podlahových krytin. Soklové lišty jsou vhodné pro ukončení podlahy u stěny. Oblibě zákazníků se těší i podlahové lišty, které umožňují vedení kabeláže. Samozřejmostí pro každého prodejce soklových lišt jsou designové lišty z hliníku nebo nerezové oceli, ale také lišty pro PVC. Uplatnění v celém domě najdou také univerzální plastové rohy, proto je rozhodně nevynechávejte. Pokud byste rádi zajistili bezpečnost na schodišti ať už ve Vašem domě nebo v práci, nezapomeňte na schodové hrany.

 


Živé podlahy Egger Design+