Třívrstvá dřevěná podlaha Esco the family. 07 PETR

Datum článku: 12.5.2022

Dřevěná podlaha? To nemusí být jen nedosažitelným snem při realizaci podlah v novostavbách nebo při rekonstrukcích. Snadno se může stát i realitou. Stačí se zaměřit na naše dřevěné krytiny z kolekce the family.  A pak už si jen užívat krásně přírodní povrch s dokonale příjemným kročejovým pocitem. To vše v mnoha dekorech a odstínech, mezi kterými zvlášť zaujme dekor Petr.

Třívrstvá dřevěná podlaha Esco the family. 07 PETR

Výjimečné provedení

To, že jsou podlahové krytiny Esco the family. vyrobeny z čistě přírodních surovin – kvalitních českých a slovenských dubů, to je známá věc. Pečlivé zpracování, jehož výhodou je zachování všech pozitivních vlastností dřeva, je znát na každém kusu. A to i v tom, že každý takový kus je originální, se svými specifickými detaily a osobitostí.

Podlahy pro mimořádný domov

Podlahové díly jsou složeny ze tří vrstev, z nichž ta horní kročejová má tloušťku 3 mm. Spolu pak dodávají podlaze nadstandardní vlastnosti, jako je vysoká odolnost, nosnost a tvarová a barevná stabilita. Podlahy se stanou luxusním prvkem vašeho obydlí a k tomu poskytnou každému vašemu kroku příjemný pocit pohodlí a komfortu. Podlahy se hodí v podstatě pro všechny místnosti vyjma koupelen či kuchyní, a to dokonce i v kombinaci s podlahovým topením.

Dokonalá struktura v každém detailu

Dekor jedinečné třívrstvé dřevěné podlahy Esco the family. 07 PETR překvapí svou výjimečnou jemností a tou nejrovnoměrnější texturou v celé kolekci. Díky tomu působí neuvěřitelně příjemně a snadno tak v místnosti navodí pocit elegance a čistoty. Dekor Esco the family. Petr je design, který má schopnost doplnit vzhled jakéhokoli obydlí a podtrhnout ho. Hodí se tak do tmavých pokojů, kde zvýrazní jejich originalitu, stejně jako do světlých pokojů, kde navodí pocit lehkosti. Podlahové krytiny Petr jsou pevné, kvalitní a stylové.

S jednoduchou péčí

Přirozené dřevo z českého kraje, zpracované českými řemeslníky, co víc si přát? Třeba i dlouhou životnost a snadnou údržbu. I toto podlahy the family. nabízí. Dodávány jsou již ošetřené speciálním voskovým olejem, proto pro další zachování jejich vzhledu stačí běžný mop nebo vysavač.


Živé podlahy Egger Design+