Univerzální plastové lišty

Datum článku: 28.7.2022

Plastové lišty jsou k dispozici v různých materiálech, barvách, tvarech a velikostech. Kulaté tyče, čtvercové tyče, obdélníkové tyče, šestihranné tyče, trubky, profily, spirálové tyče, U kanálky a další extrudované tvary jsou k dispozici na webových stránkách. Mezi materiály patří: Akryl, PVC, UHMW, Polykarbonát, Nylon, Delrin a mnoho dalších.

Univerzální plastové lišty

Máme na skladě řadu plastových trubek a extrudovaných krabicových profilů vyrobených z PVC používaných ke stavbě rámů a konstrukcí nebo k lemování a povrchové úpravě. Plastové krabice dostupné ve čtvercovém nebo obdélníkovém profilu se používají jako vedení pro kabely nebo jako rozpěrky. 3 metrové délky se snadno zkracují a tvoří jednoduchý konstrukční materiál pro lehké konstrukce. PVC vnější třídy je odolné vůči povětrnostním vlivům a lesklý povrch je jednoduchý a atraktivní. Pokud potřebujete konkrétní délky plastového boxu, zeptejte se našeho technického prodejního týmu.

Naše trubky z tvrdého plastu vyrobené z pevného PVC jsou skvělé pro víceúčelové aplikace trubek a jsou extrémně odolné a snadno se s nimi pracuje. Extrudované plastové trubky jsou skladovány v délkách 3 metry, ale lze je snadno řezat tak, aby vyhovovaly vaší aplikaci. Nylonová tyč může být použita tak, jak je dodávána, nebo obrobená přímo na místě.

Nabízíme řadu tuhých plochých tyčí a flexibilních plochých tyčí, které se používají pro rozmístění, konečnou úpravu a ořezávání. Oba styly jsou extrudované z PVC, i když doporučujeme flexibilní plochou tyč, která se používá pro vnitřní aplikace. Vnější PVC jakostní lišta je odolná vůči povětrnostním vlivům a je vhodná pro venkovní účely, jako je úprava mezer kolem okenních dveří a zimních zahrad. Jednoduché řešení odolné vůči povětrnostním vlivům.

Plastová rohová lišta se používá jako ochrana rohů a také jako jednoduchý způsob dokončení a oříznutí. Na stránkách máme skladem velký výběr z našeho sortimentu.

 


Živé podlahy Egger Design+