Vinylová podlaha do koupelny? Rozhodně ANO

Datum článku: 14.12.2021

Koupelny jsou jednoznačně nejopomíjenější co se týká podlahy. Zákazníci řeší moderní podlahy v celém bytě/domě, ale koupelna automaticky zůstává co do vzhledu zastaralá. Do koupelen si totiž zákazníci tradičně vybírají kachlové vzory, obklady a dlažby z keramiky, protože jsou to podvědomě léty prověřené materiály. Mnohdy volí i keramické dlažby, které imitují dřevěnou podlahu. Stejnou parádu a službu ovšem může udělat i vinyl. V případě, že se rozhodnete pro jiný materiál, než je keramika, máme (www.supellex.cz) v nabídce podlahoviny, které jsou ideální do těchto prostor a to jak na podlahu, tak na stěny. Jsou jimi vinylové podlahy a vinylové podlahy v kombinaci s korkem.

Vinylová podlaha do koupelny? Rozhodně ANO

Zabýváte se podlahou v koupelně? Chcete, aby se Vám podlaha v koupelně hodila k ostatním místnostem Vaší domácnosti?

Ve variantě vinylu, který je do koupelny ideální, nabízí širokou paletu možností např. značka Egger nebo Amorim, kde můžete vybírat z dekorů dřeva nebo dlažby.

Kompozitní podlahy Egger GreenTec jsou voděodolné, a proto vhodné i do koupelen. Další vhodná podlaha do koupelny je podlaha Amorim Premier Aqua PLUS. Jedná se o vyšperkované laminátové podlahy, které mají voděodolné vlastnosti. Korkové podlahy v lepené variantě jsou také vhodné do koupelnových prostor. Jsou oblíbené pro svoji tepelnou izolaci, voděodolnost a velkou nabídku dekorů. Díky lepené variantě se nemusíte bát průniku vody mezi spáry, poškodí-li se Vám jeden z dílců, můžete jej jednoduše vyjmout a položit nový.


Živé podlahy Egger Design+