Vinylové podlahy Contesse v jedinečných dekorech pro dům i kancelář

Datum článku: 2.7.2020

Belgická společnost Contesse je významným evropským výrobcem vinylových podlah pro bytové i komerční účely. Jejich inovativní podlahové krytiny jsou nabízeny v mnoha jedinečných dekorech v lepené i plovoucí variantě.

Vinylové podlahy Contesse v jedinečných dekorech pro dům i kancelář

Vinylová podlaha je vyrobena z odolného plastu a je vhodná pro renovaci a novou výstavbu obytných prostor i použití v profesionální úrovni.

Vinylová podlaha se snadno pokládá a výrobce nabízí k pokládce každé podlahy podrobný návod a video. Údržba těchto vinylových podlah je velmi snadná, stačí ji zamést, vyluxovat a setřít vlhkým mopem.

Vinyl je velmi teplý příjemný materiál, který vám umožní i chůzi bosou nohou bez pocitu chladu.

V nabídce firmy Contesse jsou například rigidní podlahy CONTESSE RIGICORE, které jsou novinkou ve světě vinylových podlah, jsou mimořádně robustní a vhodné na pokládku na veškeré podlahové plochy včetně dlažby, nebo CONTESSE GLUE DOWN, které se pokládají lepením a jsou vhodné pro komerční účely. Mimořádné jsou podlahy CONTESSE LOOSE LAY, které jsou ideální pro velké projekty a kanceláře, nejsou připevněny k podkladu, ale desky jsou umístěny samostatně vedle sebe na vyvýšené podlaze, takže je možné kdykoliv vyndat část podlahy a umístit pod ni např. kabeláž k počítačům či ke strojům.

Pokud máte zájem o tuto podlahovou krytinu kontaktujte nás.


Živé podlahy Egger Design+