Tkané vinylové podlahoviny Dickson

Datum článku: 12.11.2018

Tkané vinylové podlahové krytiny Dickson v sobě spojují pozoruhodnou odolnost vinylu s estetickou přitažlivostí a strukturou tradičních koberců. Použití originální technologie je předurčuje do nejnáročnějších míst, jako jsou hotely, kanceláře, obchody, restaurace atd. a zaručuje, že jsou odolné, pohodlné, snadno se udržují a mají atraktivní design.

Tkané vinylové podlahoviny Dickson

Všechny kolekce byly schváleny pro zatížení 33- Náročný komerční provoz. I když struktura tkaniny vypadá, jako by byla volné tkaná, unikátní proces výroby firmy Dickson zaručuje, že je tkanina naprosto vodotěsná, prachotěsná a odolná vůči skvrnám. Nitě osnovy a útky jsou tepelně spojeny dohromady a připojeny k zadní vrstvě, dokud jsou ještě horké, aby se zabránilo pronikání špíny a tekutin mezi vlákna, takže tekutiny a špína zůstanou jen na povrchu a lze je snadno očistit.
Tkané krytiny Dickson zaručují jen vyšší kvalitu a hygienické podmínky. Jsou antibakteriální, odolné proti hnilobě a vůči prachu, roztočům, sporám plísní a hub. Nepropustný povrch umožňuje udržovat podlahy snadno čisté a usnadňuje odstarnění skvrn od kávy, vína, džemu, krve atd. Podlahoviny mají také výbornou protipožární odolnost. Ani vlhkost pro ně není problém. Jsou voděodolné a velmi stabilní. Dokonale se hodí do kuchyní i koupelen. Snadno se udržují.

Antistatické vlastnosti- podlahová řešení Dickson poskytují účinnou ochranu před nepříjemnými statickými šoky, protože jsou formulována tak, aby se minimalizovala statická elektřina generovaná chůzí po většině koberců.

Kvalitní tepelná izolace- Kvalitní tepelná izolace může výrazně zlepšit komfort v místnosti. Na rozdíl od tvrdé podlahoviny Dickson nabízí větší pocit tepla pro větší pohodu a úspory energie.

Protiskluzový povrch- Tkaná struktura podlahovin Dickson přirozeně brání uklouznutí což je vhodné zejména ve veřejných budovách, kde je často nutné materiály použité dekoratéry uzpůsobit bezpečnostním normám.

Podobné články

Nevíte si rady s výběrem podlahy do kuchyně?
Nevíte si rady s výběrem podlahy do kuchyně?
Pokud se chystáte vyměnit podlahu v kuchyni, je potřeba zvážit mnoho faktorů. U každé…
Designflooring uvádí nové vinylové podlahy LooseLay
Designflooring uvádí nové vinylové podlahy LooseLay
Společnost Designflooring představila novou kolekci Designflooring LooseLay. Třetí série…
PVC podlahy se vyplatí
PVC podlahy se vyplatí
PVC je všeobecně uznávaný jako ideální na podlahy díky své odolnosti vůči opotřebení…

Živé podlahy Egger Design+