Produkty

Laky na dřevo

Laky na dřevo jsou dostupné ve dvou druzích a to v rozpouštědlových a vodou ředitelných lacích. Oba druhy mají za úkol zejména zvýraznit a zachovat vzhled přírodních materiálů.

podlahy lak

Rozpouštědlové laky jsou vysoce šetrné k životnímu prostředí, laky jsou vždy připravené pro přímé použití, není tak nutné je ředit či jinak upravovat. Práce s nimi je velice jednoduchá a rychlá, zejména díky době schnutí, která umožňuje aplikovat dva nátěry v rámci jednoho dne. Při aplikaci se navíc netvoří nežádoucí bublinky a lak tak nepění. Tyto laky jsou nabízeny v lesklých, polomatných nebo matných variantách. Použití těchto laků je univerzální, jsou vhodné jak na dřevěné podlahy, tak i na dveře, okna a dřevěný nábytek. 

Vodou ředitelné laky jsou stejně jako laky rozpouštědlové šetrné k životnímu prostředí v souladu s platnou legislativou. Laky jsou vhodné do interiérů i exteriérů a jsou vysoce odolné proti oděru. Při aplikaci zanechávají na podlahovinách bezbarvý film, který dřevo lehce zesvětlí. Tyto laky jsou vysoce protiskluzné, ideální pro použití na podlahy v domácnostech i v komerčních prostorech, a to i při vysokém zatížení.

Přehled produktů:

prodávají

Podlahovou krytinu pokládají