Produkty

Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha patří stále mezi oblíbené podlahové krytiny do obytných prostor. Její přírodní vzhled a nezaměnitelná vůně dodá každému interiéru neopakovatelnou atmosféru. V této sekci se můžete podívat na praktické videonávody na pokládku a údržbu mnoha typů dřevěné podlahy. Naleznete zde také videa výrobců dřevěných podlah. Stačí si zvolit výrobce z menu nalevo.

Voskový olej na dřevěné podlahy

Potřebujete-li rychle renovovat olejovanou dřevěnou podlahu, použijte k tomu tvrdý voskový olej, který se aplikuje speciálními LED světly. Velkou výhodou této techniky je, že po aplikování oleje můžete podlahu ihned používat.

Více informací na portále Videopodlahy.


Pořiďte si domů masivní dřevěnou podlahu

Pokud hledáte podlahu, která by splňovala ty nejpřísnější nároky pro pokládku do interiéru vašeho domu, pak dál nehledejte. Masivní dřevěné podlahy jsou odolné, vhodné pro alergiky, dají se několikrát renovovat. To jsou jen některé z výhody masivní podlahy.

Více informací najdete na portále Videopodlahy.


Jak položit masivní dřevěnou podlahu na podlahové topení

Plánujete pokládat podlahové topení pod masivní dřevěnou podlahu? Věděli jste, že ne každá dřevěná podlaha je vhodná pro pokládku na podlahové topení? Podívejte na tento praktický videonávod.

Pro více informací navštivte portál Videopodlahy.


Jak ochránit dřevěné podlahy před skrábanci

Mnoho majitelů dřevěné podlahy si neuvědomuje, že si svoji podlahu mohou jednoduše poškrábat při posouvání židliček nebo stolu. Jak tomu zabránit a ušetřir za renovaci? Dozvíte se v následujícím videu.

Více informací na portále Videopodlahy.