Produkty

Čisticí prostředky a doplňky na podlahy

Bytové a komerční interiéry jsou opatřeny různými druhy podlahových krytin, které vyžadují řádnou údržbu. Použití čisticích prostředků prodlužuje životnost podlahy, zachovává její unikátní vlastnosti a udržuje estetiku interiéru.

Čistící prostředky

V široké nabídce čisticích prostředků pro podlahy se nachází univerzální čisticí prostředky pro údržbu podlahových krytin, které jsou neagresivní a vhodné pro různé typy podlah. V tomto případě nemusí být pokaždé vzhled podlahových krytin 100% krásný, či může docházet k postupnému znehodnocení podlahy. Proto je nejvhodnější se řídit radami výrobce konkrétní podlahové krytiny a používat jím doporučené čisticí prostředky.

Čisticí prostředky pro podlahové krytiny mají velmi široké možnosti využití, a to nejen pro klasické umývání a čištění dřevěných a korkových podlah, laminátových a vinylových podlah, PVC, marmolea, linolea, dlažby a koberců. U některých prostředků lze pro docílení odstranění velkých nečistot použít kartáče, houby, rozprašovače, ale také tlakové přístroje. Velmi důležitá je také pravidelnost údržby, správné dávkování čisticích prostředků a ochranných emulzí. Podle způsobu prováděné údržby podlah se také vyrábí různé typy čističů rozdělených do kategorií pro ruční údržbustrojní čištění.

Podle použití:

Dřevěné a korkové podlahy
Dřevěné a korkové podlahy

Čisticí prostředky na dřevěné a korkové podlahy dávají vyniknout kráse přírodního materiálu a při správné údržbě dokáží korkové a dřevěné podlahy stárnou to krásy.

Elastické podlahy
Elastické podlahy

Čisticí prostředky na elastické podlahy, pro různé typy PVC podlah, linoleí, vinylových podlah, marmolea a dalších typů kaučukových krytin v různém provedení umožňují správný výběr prostředku pro konkrétní typ podlahoviny.

Koberce
Koberce

Čisticí prostředky na koberce přináší různé prostředky pro údržbu koberců, které umožňují správný výběr přípravku a technologického postupu pro konkrétní typ koberce, a tím napomoci krásnému vzhledu.

Ostatní
Ostatní

Čistící prostředky kategorie ostatní přináší čistící prostředky pro speciální povrchy, jako je kámen, dlažba, kůže, koženka, a pod.

Čisticí prostředky a doplňky na podlahy prodávají

Podlahovou krytinu pokládají