Produkty

Ostatní čisticí prostředky na podlahy

Tato kategorie přináší čisticí prostředky pro speciální povrchy, jako je kámen, dlažba, kůže, koženka apod. Ale také velmi důležité pomůcky, které usnadňují každodenní údržbu podlahových krytin, jako jsou speciální utěrky na podlahy, podlahové mopy a příslušenství k nim, lasičky pro jednoduché i odborné nanášení poymerních disperzí na podlahoviny. 

Ostatní čistící prostředky na podlahy

Speciální a velmi zajímavé povrchy podlahových krytin potřebují také údržbu, aby jím zůstal krásný vzhled. Proto je velmi důležité používat pro čištění povrchu těchto materiálu speciálně vyrobené prostředky a dodržovat technologický postup čištění.  

Přehled produktů:

Bona
Bona

Ostatní čistící prostředky na podlahy Bona přináší čističe pro venkovní terasy, čističe dřevěných povrchů v interiéru a exteriéru.

Dr. Schutz
Dr. Schutz

Ostatní čistící prostředky na podlahy Dr. Schutz představují čistící prostředky na neobvyklé materiály podlahových krytin a různé pomůcky k usnadnění údržby podlahovin.

Osmo
Osmo

Ostatní čistící prostředky na podlahy Osmo přináší speciální prostředky pro čištění venkovního nábytku a věcí od organických a anorganických nečistot.

Leifheit
Leifheit

Ostatní čistící prostředky na podlahy Leifheit přináší speciální prostředky na údržbu dlažby a kamene, různé úklidové sety, mopy a příslušenství.

Woca
Woca

Ostatní čistící prostředky na podlahy Woca přináší různé speciální boxy s kompletními sadami výroků sloužící k celkové péči a údržbě dřevěných podlah.

Junckers
Junckers

Společnost Junckers se zabývá také výrobou čistících prostředků pro venkovní dřevěné terasy.

Loba
Loba

Ostatní čistící prostředky na podlahy Loba přináší různé pomůcky k usnadnění údržby podlahových krytin.

Egger
Egger

Společnost Egger zajišťuje také výrobu nástrojů a produktů pro instalaci a následnou péči o laminátové podlahy.

Ostatní čisticí prostředky na podlahy prodávají

Podlahovou krytinu pokládají