Produkty

Čisticí prostředky na dřevěné podlahy Woca

Dánská společnost WoodCare patří mezi předním výrobcem výrobků pro péči o dřevo. Výrobky prodává pod obchodní značkou Woca.  

Woca - čistící prostředky

Výrobní program prostředků Woca pro péči o dřevěné podlahy je velmi rozsáhlý. Najdete v něm různé výrobky na čištění dřevěných podlah upravených olejem, voskem i lakem, výrobky na předúpravu dřeva, výrobky na konečnou úpravu dřeva, oleje a mýdla k ošetření, renovaci a oživené olejovaných podlah, pasty pro péči o voskované podlahy, čističe pro lakované a vinyl podlahy, ale také různé čističe na venkovní dřevo, k údržbě venkovních teras, venkovní barvy na dřevo a různé příslušenství.  

Přehled produktů:

Woca Intenzivní čistič 1l
Woca Intenzivní čistič

Woca Intenzivní čistič se používá k základnímu vyčištění a odmaštění neupravených, olejovaných, lakovaných i mýdlem ošetřených dřevěných podlah.

Woca Odstraňovač skvrn
Woca Odstraňovač skvrn

Woca Odstraňovač skvrn používá pro čištění velmi znečištěných dřevěných podlah a při lokálním odstranění skvrn ze dřeva, jako je např. káva, červené víno.

Woca Pečující pasta na ÚV olejované nebo voskované podlahy - přírodní
Woca Pečující pasta na ÚV olejované nebo voskované podlahy - přírodní

Woca Pečující pasta na ÚV olejované nebo voskované podlahy - přírodní je praktické první ošetření a péče o olejované a voskované dřevěné podlahy.

Woca Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - přírodní 1l
Woca Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - přírodní 1 l

Woca Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - přírodní 1 l je koncentrovaný přírodní produkt s obsahem sojového a kokosového oleje určený k mytí dřevěných podlahových krytin z tmavého dřeva ošetřených olejem.

WOCA Mýdlo na dřevěné olejované podlahy bílé 2,5l
WOCA Mýdlo na dřevěné olejované podlahy bílé 2,5 l

Woca Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - bílé 2,5 l je koncentrovaný přírodní produkt určený k mytí dřevěných podlah se světlého dřeva ošetřených olejem.

WOCA Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - šedé 2,5l
WOCA Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - šedé 2,5 l

WOCA Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - šedé 2,5 l je koncentrovaný přírodní prostředek sloužící k mytí podlah ošetřených olejem.

WOCA Pečující olej - bílý
WOCA Pečující olej - bílý

WOCA Pečující olej - bílý je pečující olej pro ošetření a obnovu celkového vzhledu olejovaných dřevěných podlah.

Woca Pečující pasta – bílá
Woca Pečující pasta – bílá

Woca Pečující pasta – bílá je vytvrzující olej, který se vhodný k prvnímu ošetření a údržbě naolejovaných, voskových a UV naolejovaných dřevěných podlah.

Woca Mýdlový čistič na dřevěné olejované povrchy 1l - bělené podlahy
Woca Mýdlový čistič na dřevěné olejované povrchy 1 l - bělené podlahy

Woca Mýdlový čistič na dřevěné olejované povrchy 1 l - bělené podlahy zajišťuje perfektní údržbu a péči všech olejovaných, voskovaných a mýdlem udržovaných dřevěných podlah.

WOCA Refresher - přírodní 1l
WOCA Refresher - přírodní 1 l

WOCA Refresher - přírodní 1 l je čisticí a obnovující mýdlo s olejem pro přírodní dřevěné podlahy.

Woca Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - bílé 1l
Woca Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - bílé 1 l

Woca Mýdlo na dřevěné olejované podlahy - bílé 1 l je koncentrovaný prostředek pro čištění a ošetření olejovaných a voskovaných dřevěných podlah.

WOCA Pečující olej - neutral 1l (bezbarvý)
WOCA Pečující olej - neutral 1 l (bezbarvý)

WOCA Pečující olej - neutral 1 l (bezbarvý) je vhodný jako finální neutrální a pečující nátěr pro povrchy natřené Woca Olejem Neutral.

prodávají

WoodCare WoodCare