Produkty

Kobercové čtverce

Kobercové čtverce jsou velmi odolné podlahové krytiny, určené především do zatěžovaných prostor. Vyrábí se většinou o rozměrech 50 x 50 cm a jejich výhodou je velká variabilita a možnost kombinace barev.

Kobercové čtverce

Kobercové čtverce mají těžkou podložku (nejčastěji bitumen), díky které dokonale leží a nevlní se. Koberce nevyžadují celoplošné lepení. Pokládají se pomocí oboustranné lepící pásky nebo do fixace. To umožňuje snadnou výměnu poškozeného nebo špinavého čtverce. Kobercové čtverce jsou vhodné do velmi členitých prostorů a chodeb s minimálním prořezem materiálu. Pokládka čtverců v interiéru může probíhat postupně, bez nutnosti vyklizení celé místnosti, jak je to u celoplošných zátěžových koberců. K výhodám kobercových čtverců se řadí také možnost vytvoření zajímavého vzhledu díky kombinaci více barev nebo pokládka jedné barvy do vzoru šachovnice (každý druhý čtverec se pokládá otočený o 90 stupňů. Ve srovnání s celoplošnými koberci jsou u kobercových čtverců při sebelepší pokládce vidět spoje.

Přehled výrobců kobercových čtverců:

Kobercové čtverce Vebe
Kobercové čtverce Vebe

Kobercové čtverce VEBE o rozměrech 50 x 50 cm s vysokým vpichovaným vlasem jsou určené do zátěžových prostorů. V nabídce se také nachází kobercové čtverce pro čistící zóny.

Kobercové čtverce Desso
Kobercové čtverce Desso

Kobercové čtverce Desso nabízí vpichované kobercové čtverce, všívané smyčkové kobercové čtverce a také velurové kobercové čtverce se střiženým vlasem v rozměrech 50 x 50 cm.

Kobercové čtverce Edel
Kobercové čtverce Edel

Kobercové čtverce Edel přináší kobercové čtverce o rozměrech 50 x 50 cm pro komerční i bytové prostory.

Kobercové čtverce DLW flooring
Kobercové čtverce DLW flooring

Kobercové čtverce DLW flooring jsou velmi robustní, odolné vpichované textilní podlahy s vynikajícími kročejovými vlastnostmi.

Kobercové čtverce Burmatex
Kobercové čtverce Burmatex

Společnost Burmatex vyrábí různé všívané a vpichované zátěžové kobercové čtverce se smyčkovým, řezaným nebo reliéfním povrchem.

Kobercové čtverce Nordpfeil
Kobercové čtverce Nordpfeil

Společnost Norddeutsche se zabývá výrobou velmi kvalitních zátěžových kobercových čtverců o rouměrech 50 x 50 cm s názvem kolekcí Performance.

Kobercové čtverce Tasibel
Kobercové čtverce Tasibel

Kobercové čtverce Tasibel přináší do interiéru vzhled přírodního materiálu v klasických rozměrech 50 x 50 cm.

Kobercové čtverce Creatuft
Kobercové čtverce Creatuft

Vlněné kobercové čtverce Creatuft o rozměrech 50 x 50 cm se vyrábí ze 100% čisté vlny.

Kobercové čtverce prodávají

Podlahovou krytinu pokládají

Videa - praktické ukázky