Produkty

Luxusní koberce

Luxusní koberec přináší noblesní vzhled, vytříbený vkus a styl do každého bytového interiéru. Tyto koberce jsou výjimečné nejen svým vzhledem, komfortemmateriálem, ale především jedinečnými vlastnostmikvalitou zpracování. Tomu odpovídá i vyšší cena.

Luxusní koberce

Luxusní koberce přináší tu nejvyšší kvalitu, osobitý design, prvotřídní materiály a zpracování. K výrobě se používají nejkvalitnější přírodní materiály, jako je např. vlna, bavlna, hedvábí, ale také syntetické materiály, jako je např. akrylátová příze. Luxusní koberce jsou nabízeny v kusovém i metrážovém provedení. Vyrábí se podle historických technologií ručně, nebo strojově pomocí nejnovějších technologických postupů. Nadčasovost, prvotřídní kvalita a individualní vzhled luxusních koberců se bude vyjímat v obývacích pokojích, ložnicích, dětských pokojích, pracovnách, ale také v interiérech hotelových pokojů.

Přehled kolekcí luxusních koberců:

Luxusní koberce ITC
Luxusní koberce ITC

Luxusní koberce ITC nabízejí hebkost, jemnost a nádherný vzhled velurových koberců, smyčkových koberců a shaggy koberců.

Luxusní koberce Edel
Luxusní koberce Edel

Luxusní koberce Edel nabízí kolekce koberců se speciálně upravenou podložkou, která neobsahuje styren-butadien.

Luxusní koberce Beaulieu Ideal
Luxusní koberce Beaulieu Ideal

Luxusní koberce Beaulieu Ideal přináší do interiérů jedinečný design v módních barvách s jedinečným pochůzným komfortem.

Luxusní koberce Balta Broadloom
Luxusní koberce Balta Broadloom

Luxusní koberce Balta Broadloom nabízí krásné vzorované a jednobarevné velurové koberce, zajímavé tkané wiltonové koberce a tkané buklé koberce

Luxusní koberce Associated Weavers
Luxusní koberce Associated Weavers

Luxusní koberce Associated Weavers jsou velmi smyslné, kvalitně zpracované, vyznačující se vysokou odolností a dlouhou životností.

Luxusní koberce prodávají

Podlahovou krytinu pokládají

Videa - praktické ukázky