Produkty

PVC podlahy Lentex

Polská společnost Lentex je renomovaný výrobce pružných PVC podlahových krytin pro bytové, komerční a sportovní prostředí.

PVC podlahy Lentex

Společnost se pyšní dlouholetou tradicí a moderními technologiemi, které umožňují vytvářet efektní dekory PVC podlah. Ve výrobním programu se nachází klasické a moderní dekory pro obytné prostory, a také flexibilní heterogenní podlahové krytiny pro komerční prostory. PVC podlahy Lentex přináší širokou škálu dekorů v různých odstínech, které imitují dřevěné, parketové, terakotové a kamenné podlahy. Podlahy mají různé parametry, jsou odolné, snadno se instalují a udržují.

Přehled kolekcí PVC podlah Lentex:

PVC podlahy Lentex Bonus.png
PVC podlahy Lentex Bonus

PVC podlahy Lentex Bonus mají celkovou tloušťku 1,3 mm, nášlapnou vrstvu 0,15 mm a jsou vhodné pro obytné prostory.

PVC podlahy Lentex Flexar.png
PVC podlahy Lentex Flexar

Podlahy z kolekce Lentex Flexar mají pevné vrstvy, celkovou tloušťku 2 mm, nášlapnou vrstvu 0,8 mm. Podlahy jsou vhodné pro obytné prostory i komerční prostory, a na místa, která vyžadují ochranu proti statické elektřině.

PVC podlahy Lentex Lupus.png
PVC podlahy Lentex Lupus

PVC podlahy Lentex Lupus - je podlahová krytina na bázi pěnových vrstev, má celkovou tloušťku 2,5 mm, nášlapnou vrstvu 0,7 mm a je vhodná pro obytné a komerční prostory.

PVC podlahy Lentex Maxima.png
PVC podlahy Lentex Maxima

PVC podlahy Lentex Maxima mají celkovou tloušťku 3,0 mm, nášlapnou vrstvu 0,2 mm, pěnovou podložku a jsou vhodné pro obytné prostory.

PVC podlahy Lentex Maxima Eko.png
PVC podlahy Lentex Maxima Eko

PVC podlahy Lentex Maxima Eko mají celkovou tloušťku 2,5 mm, nášlapnou vrstvu 0,15 mm, pružnou pěnovou podložku a jsou vhodné pro obytné prostory.

PVC podlahy Lentex Orion.png
PVC podlahy Lentex Orion

PVC podlahy Lentex Orion mají celkovou tloušťku 2,2 mm, nášlapnou vrstvu 0,5 mm, jsou vhodné pro obytné prostory s vysokou intenzitou používání, pro veřejné prostory se silným provozem a na místa, která vyžadují ochranu proti statické elektřině.

PVC podlahy Lentex Orion Chips.png
PVC podlahy Lentex Orion Chips

PVC podlahy Lentex Orion Chips mají celkovou tloušťku 2,2 mm, nášlapnou vrstvu 0,5 mm, jsou vhodné pro obytné prostory s vysokou intenzitou používání a veřejné prostory s hustým provozem.

PVC podlahy Lentex Orion Mat.png
PVC podlahy Lentex Orion Mat

PVC podlahy Lentex Orion Mat mají celkovou tloušťkou 2,2 mm, nášlapnou vrstvou 0,5 mm, která je vhodná pro obytné a komerční prostory, a na místa, která vyžadují ochranu proti statické elektřině.

PVC podlahy Lentex Syrius
PVC podlahy Lentex Syrius

PVC podlahy Lentex Syrius mají celkovou tloušťku 3,8 mm, nášlapnou vrstvu 0,3 mm, speciální podložku z polyesteru a jsou vhodné pro obytné prostory.

prodávají

Lentex Lentex
Videa - praktické ukázky