Produkty

PVC podlahy Forbo

PVC podlahy od společnosti Forbo, globálního výrobce podlahovin, jsou zárukou kvality. Výhoda těchto podlah spočívá ve vysoké odolnosti, dlouhodobé životnosti, moderním designu a dalších přednostech.

PVC podlahy Forbo

Tyto PVC podlahy jsou velmi příjemné při každodenním užívání, zejména pro pocit tepla při chůzi. Díky svým vlastnostem a kvalitnímu materiálu nabízí mnohostranné použití do rozličných prostor v domácnostech či kancelářích. Vhodné jsou také pro rodiny s dětmi nebo pro osoby trpící alergiemi. PVC podlahy od výrobce Forbo jsou nabízeny v několika kolekcích. Podlahy mají výjimečnou strukturu s LDF-rubovou pěnou, díky níž jsou vysoce komfortní. Bezpečnost chůze, odolnost vůči chemikáliím, tekutinám či vyššímu teplu zajišťuje bezpečnostní prvek Aquagrip​. Povrchová úprava Diamond Seal navíc chrání podlahy proti mnohým zásahům a zaručuje tak povrchu vysokou odolnost a trvanlivost. Pokládka podlahy je velmi jednoduchá a časově nenáročná, podobně jako i následná údržba. Podlahy Forbo jsou komfortní PVC podlahy moderního designu nabízející velké množství dekorů různých barev a imitací.

Aqua Grip
Aqua Grip
Aquagrip je unikátní bezpečnostní prvek PVC podlahy Forbo, který zabraňuje uklouznutí v případě, že dojde k rozlití tekutiny.
LDF
LDF rubová pěna
V kombinaci s konstrukčním provedením s průduchy zaručuje flexibilitu podlahy při zachování odolnosti vůči protlačení. Ideální řešení pro velmi vytížené prostory nebo do interiérů s častým pohybem nábytku.
Povrchová úprava Diamond Seal
Povrchová úprava Diamond Seal XS zajišťuje ochranu před poškrábáním, vysokou odolnost, snadnou údržbu a zabraňuje usazování prachu.

Přehled kolekcí PVC podlah Forbo:

PVC podlahy Forbo Novilon Viva
PVC podlahy Forbo Novilon Viva

Podlahy z kolekce Novilon Viva vynikají vysokou odolností.

PVC podlahy Forbo Novilon Nova
PVC podlahy Forbo Novilon Nova

PVC podlaha propracovaná do detailu s vyšší úrovní protiskluznosti.

Další informace

Plánovač podlah Forbo
S virtuálním studiem Forbo si vyberete ideální podlahu do svého domova.
Katalog Novilon Nova
Všechny informace a výhody PVC podlahy Novilon Nova od Forbo na jednom místě.

prodávají

Podlahovou krytinu pokládají