Produkty

Vinylové podlahy Bukoma

Obchodní značka Bukoma přináší celovinylové zámkové a lepené podlahy jedinečných vlastností. V nabídce najdete překrásné imitace dřevěných a kamenných dekorů.

Vinylové podlahy Bukoma

Vinylové plovoucí podlahy Bukoma mají patentovaný zaklapávací systém Välinge vytvářející pevný spoj. Stejně jako podlahy je i zámkové spojení voděodolné, což umožňuje pokládku podlahy do kuchyní a koupelen. Lamely se jednoduše zakracují a instalují. Pod plovoucí vinylové podlahy Bukoma je doporučeno položit podložku Super Silent určenou výrobcem. Zámkové, stejně jako lepené vinylové podlahy Bukoma, jsou vhodné pro pokládku na podlahová topení. Krása lepených vinylových podlah vyniká na dokonale rovném podkladu, na který se lepí vhodným lepidlem. Další možností instalace lepených vinylových podlah je s použitím speciální akustické samolepící podložky. Všechny vinylové podlahy Bukoma jsou testovány především na zdravotní nezávadnost.

Přehled kolekcí vinylových podlah Bukoma:

Vinylové podlahy Bukoma Click
Vinylové podlahy Bukoma Click

Kolekce Bukoma Click nabízí imitací struktury dřevin s formátem lamel 5 x 180 x 1221 mm.

Vinylové podlahy Bukoma Premium Click
Vinylové podlahy Bukoma Premium Click

Dekory s reliéfním povrchem, který je téměř nerozeznatelný od dřevěného originálu. Lamely mají rozměry 5 x 180 x 1221 mm.

Vinylové podlahy k lepení Bukoma Dryback
Vinylové podlahy k lepení Bukoma Dryback

Kolekce určená k lepení s jedinečnými dekory dřevin a rozměry lamely 2 x 184 x 1219 mm.

Bukoma GroupBukoma Group
Videa - praktické ukázky