Produkty

Vinylové podlahy Lamett

Vinylové podlahy Lamett se zámkem se skládají z několika vrstev, a to ze podkladní vrstvy, vrstvy skleněných vláken, střední vrstvy, vrstvy s obrazovým vzorem, svrchní vrstvy a nakonec ochranné UV vrstvy s tvrdým lakem, který chrání povrch podlahy před mechanickým poškozením.

Vinylové podlahy Lamett

Vrstva skleněných vláken poskytuje podlaze mimořádnou stabilitu. Trvanlivost podlahy je závislá na tloušťce vrchní vrstvy a na síle základové konstrukce. Tenké vinylové lamely se hodí pro renovaci podlahy a jejich instalace je rychlá, bez použití lepidla. Podlaha je 100% vodotěsná, tichá, antialergenní, odolná vůči znečištění, jednoduše se udržuje, je 100% recyklovatelná a neuvolňuje formaldehyd do ovzduší. Diky tenké vrstvě vinylu musí být podkladový povrch dokonale rovný a hladký, v opačném případě budou všechny nerovnosti a nedostatky patrné na položené podlaze. Vinylové podlahy jsou citlivé na změnu teplot, díky kterým může docházet ke změnám velikosti podlahových prken.

Přehled kolekcí vinylových podlah Lamett:

Vinylové podlahy Lamett Nature
Vinylové podlahy Lamett Nature

Velkou výhodou vinylové podlahy Lamett Nature je, že tato podlaha je vhodná pro všechny oblasti domova, včetně kuchyně a koupelny.

Vinylové podlahy Lamett Brussels
Vinylové podlahy Lamett Brussels

Vinylová podlaha Lamett Brussels je pouze 5 mm silná, a je vhodná pro instalaci ve vlhkých oblastech, jako jsou kuchyně a koupelny.

Vinylové podlahy Lamett Trento
Vinylové podlahy Lamett Trento

Vinylové podlahy Lamett Trento je exkluzivní vinyl v designu kouřových dubů.

Vinylové podlahy Lamett Cosmos.gif
Vinylové podlahy Lamett Cosmos

Vinylové dílce kolekce Lamett Cosmos mají stylový kamenný design.

Lamett Firenze Natural Oak
Vinylové podlahy Lamett Firenze

Vinylové podlahy Lamett Firenze mohou být instalovány v každé místnosti v domě, včetně verand a oblastech s delším přímém slunečním zářením.

prodávají

Podlahovou krytinu pokládají

Lamett Lamett
Videa - praktické ukázky