Produkty

Dřevěné podlahy Berthold

Německé společnosti Berthold OHG se posledních 15 let specializuje na výrobu masivních dřevěných podlah a lepených dřevěných desek. Společnost byla založena již v roce 1950 a v současnosti vlastní několik továren.

Dřevěné podlahy Berthold

Masivní dřevěné podlahy Berthold přináší krásu přírodního materiálu. Krásu dřeva zvýrazní opracování povrchu lamely jako je kartáčování, moření, uzení a ručně hoblovaný povrch, ale také sražení hran po obvodu. Povrchové úpravy různými oleji a laky chrání povrch a vyzdvihují krásu různých druhů dřevin. Dřevěné podlahy dlouho vydrží a mohu se renovovat. Vrstvené podlahy Berthold Multiplex se skládají s velmi rozměrově stabilní nosné desky z březové překližky a nášlapné vrstvy z ušlechtilých dřevin. Tyto podlahy jsou velice stabilní, díky čemuž jsou vhodné pro pokládku na podlahová topení.

Přehled kolekcí dřevěných podlah Berthold:

Masivní dřevěné podlahy Berthold
Masivní dřevěné podlahy Berthold

Masivní dřevěné podlahy Berthold přináší podlahy z dřevin dubu, buku, habru, modřínu, borovice, smrku, ořechu v různých rozměrech a povrchových úpravách.

Vícevrstvé podlahy Berthold Inbetween
Vrstvené podlahy Berthold Multiplex

Vícevrstvé podlahy Berthold Inbetween se skládají z 9 vrstev a nášlapné dubové vrstvy. Jsou vhodné pro instalaci na podlahové topení.

prodávají

Podlahovou krytinu pokládají

Berthold BodenBerthold Boden