Produkty

Dřevěné podlahy Král Parket

Česká společnost Král Parket, s. r. o. byla založena v roce 2014. Firma navazuje na činnost soukromé osoby, která v roce 1989 založila pilařskou výrobu v obci Nechvalín.

Dřevěné podlahy Král Parket

Firma se zabývá zakázkovou výrobou vrstvených podlah, selských prken, průmyslové mozaiky a parketových vlysů. Podlahy vyrábí z různých dřevin – dub, buk, jasan, lesní ořešák, třešeň, javor, akát, a v různých povrchových úpravách a barevných odstínech. Moderní technologie výroby umožňuje výrobu různých druhů dřevěných podlah v různém povrchovém vzhledu. Dřevěné podlahy mohou mít povrch barevně tónovaný, ošetřený ÚV laky nebo přírodním oleji. Mohou mít stažené hrany, jemný nebo drsně kartáčovaný, katrovaný povrch, který dokáže vyzdvihnout krásu dřevin. V kolekcích se také nachází podlahy vhodné pro pokládku na podlahová topení.

Přehled kolekcí dřevěných podlah Král Parket:

Dvouvrstvé dřevěné podlahy Král Parket
Dvouvrstvé dřevěné podlahy Král Parket

Dvouvrstvé dřevěné podlahy Král Parket se vyrábí ze dřevin dub, buk a jasan, a v provedení čtyřstranná pero-drážka nebo čtyřstranná mikrofáze.

Třívrstvé dřevěné podlahy Král Parket
Třívrstvé dřevěné podlahy Král Parket

Třívrstvé dřevěné podlahy Král Parket mají vzhled jednolamelové podlahy v provedení čtyřstranná pero-drážka nebo čtyřstranná mikrofáze, a mohou být z dřevin dub, buk a jasan.

Masivní selská prkna Král Parket
Masivní selská prkna Král Parket

Masivní dřevěné podlahy Král Parket se vyrábí z jednoho kusu dřeva. Dekorativnímu vzhledu dřevin dubu, buku a jasanu napomáhají různé povrchové úpravy.

Průmyslová mozaika (tzv. kandovka) Král Parket
Průmyslové mozaiky Král Parket

Průmyslové mozaiky Král Parket se skládá z krátkých úzkých hranolků fixovaných k sobě, které se celoplošně lepí. Podlahy jsou velice dekorativní.

Masívní parkety Král Parket
Masivní parkety Král Parket

Masivní parkety Král Parket se vyrábí v různých rozměrech, z jednoho kusu dřeva a z dřevin dubu, buku nebo jasanu.

Historické (parketové) čtverce Král Parket
Historické parketové čtverce Král Parket

Historické parketové čtverce Král Parket se vyrábí jako celomasivní nebo sendvičové. Kazetové parkety dávají možnost velké variability, designu a kombinace různých dřevin.

Král ParketKrál Parket