Produkty

Dřevěné podlahy Kährs

Švédská společnost AB Gustaf Kährs byla založena v roce 1857 ve městě Nybro a je nejstarším výrobce dřevěných podlah, který vyrábí podlahy od svého založení.

Dřevěné podlahy AB Gustaf Käh

V roce 1941 inženýři společnosti vymysleli vícevrstvou dřevěnou podlahu, která se ukázala jako nejlepší a nejstabilnější na trhu. Společnost je proslulá vysokou kvalitou, flexibilitou a jedinečnými dřevinami, které používá při výrobě dřevěných podlah. V nabídce najdete vícevrstvé podlahy, dřevěné dýhované podlahy a dřevěné sportovní podlahy.

  • Vícevrstvé dřevěné podlahy Kährs mají vícevrstvou konstrukci, která je stabilnější než masívní dřevěné podlahy. Jednotlivé zkřížené vrstvy působí proti přirozenému pohybu dřeva, a to zajišťuje, že podlahy méně ovlivňuje teplota a vlhkost okolního prostředí. Vícevrstvé dřevěné podlahy jsou odolnější.
  • Dřevěné dýhované podlahy Kährs jsou vysoce odolné podlahy o tloušťce pouze 7 mm.
  • Dřevěné sportovní podlahy Kährs mají speciální čtyřtvrstvou konstrukci o celkové tloušťce 30 mm a jsou vhodné pro všechny druhy sportu.

Přehled kolekcí dřevěných podlah Kährs:

Dřevěné sportovní podlahy Kährs Aktivita Floor
Dřevěné sportovní podlahy Kährs Activity Floor

Dřevěné sportovní podlahy Kährs Activity Floor jsou speciální čtyřvrstvé podlahy o celkové tloušťce 30 mm, jsou vhodné pro všechny druhy sportů.

prodávají

Podlahovou krytinu pokládají