Produkty

Epoxidové podlahy (nátěry a stěrky)

Epoxidová podlaha je stěrková a litá podlaha na bázi epoxidových, polyuretanových (PU) a metylmetakrylátových pryskyřic. Tyto speciální povrchové vrstvy dávají podlahám jedinečné vlastnosti.

Epoxidové podlahy

Epoxidové podlahy mají široké možnosti využití v průmyslových a komerčních prostorách. Díky dokonale hladkým, lesklým, vysoce odolným povrchům s možností designových barev čím dál více nacházejí uplatnění v obytných prostorách. Podle složení pryskyřic mohou mít podlahy různé vlastnosti - vodotěsnost, otěruodolnost, chemickou odolnost, ale také antistatické a protiskluzové vlastnosti. Epoxidové průmyslové podlahy lze také tónovat ve všech barvách RAL, a je možné dokonce vložit barevné chipsy, písky, kamínky, třpytky, plíšky nebo třeba mušličky a tím získat jedinečnou designovou stěrkovou podlahu.

Výhody epoxidové podlahy:

 • Široká paleta barev
 • Dlouhá životnost
 • Výborná otěruvzdornost
 • Podlaha snese velké zatížení
 • Odolnost vůči vlhkosti
 • Příjemné na dotek
 • Brání výskytu plísní a bakterií
 • Snadná údržba
 • Nulový odpad
 • Originální design
 • Malá tloušťka

Nevýhody epoxidové podlahy:

 • Vyšší pořizovací cena při pokládce v malých prostorách

Přehled epoxidových podlah:

Epoxidové podlahy Flimex
Epoxidové podlahy Flimex

Epoxidové podlahy jsou finální povrchovou vrstvou s dobrou mechanickou a chemickou odolností. Podlahy mohou mít dekorativní vzhled a to díky možnosti příměsi barevných písků.

Epoxidové podlahy Archemo
Epoxidové podlahy Archemo

Epoxidové podlahy mohou plnit mnoho funkcí, jako je estetický a barevný povrch, vodotěsnost, odolnost proti otěru a chemickým látkám.

Epoxidové podlahy Jasa
Epoxidové podlahy Jasa

Epoxidové podlahy mají dokonale hladký, lesklý a vysoce odolný povrch s možností různých designů vhodných do průmyslových prostorů i obytných interiérů.

Epoxidové podlahy Vibrobeton
Epoxidové podlahy Vibrobeton

Epoxidové podlahy patří mezi finální povrchové úpravy. Epoxidové podlahy přináší estetický vzhled a zvyšují kvalitu podlahy, jako je chemická odolnost a mechanická odolnost.

Epoxidové podlahy KK Stav Concrete
Epoxidové podlahy KK Stav Concrete

Epoxidové podlahy zvyšují kvalitativní parametry podlah - mechanické, fyzikální a chemické vlastnosti. Jsou především vhodné do výrobních hal, potravinářského průmyslu, chemických provozů, výstavních ploch, garážových stání, supermarketů atd.

Epoxidové podlahy Techfloor
Epoxidové podlahy Techfloor

Epoxidové podlahy je speciální povrchová vrstva zlepšující mechanickou a chemickou odolnost a estetický vzhled v široké paletě barev.

Epoxidové podlahy AB – Plast průmyslové podlahy
Epoxidové podlahy AB – Plast průmyslové podlahy

Epoxidové podlahy mohou být aplikovány jako nátěry, vícevrstvé nátěry a lité stěrkové vrstvy v různých barevných odstínech v hladkém nebo protiskluzném provedení.

Epoxidové podlahy Atemit
Epoxidové podlahy Atemit

Epoxidové stěrky jsou směsi epoxidové pryskyřice a velmi jemného křemičitého písku. Výsledkem je elegantní hladká či texturovaná podlaha, která vůbec nepráší a snadno se udržuje.

logo - Floormat
Epoxidové podlahy Floormat

Epoxidové podlahy jsou pevné, odolné proti chemickému zatížení a mechanického zatížení - obrus, jsou bezprašné a nenásakavé.

logo - Kompozit
Epoxidové podlahy Kompozit

Epoxidové podlahy mají jedinečné vlastnosti, které umožňují využití v průmyslových objektech, ale také v rodinných domcích, kancelářích, či ve společenských místnostech.

prodávají

Podlahovou krytinu pokládají

Videa - praktické ukázky