Produkty

Litý pěnobeton

K základním vlastnostem litého pěnobetonu patří především nízká objemová hmotnost a vysoká tepelně izolační schopnost.

Litý pěnobeton

Litý pěnobeton je izolační a vyrovnávací směs. Průmyslové podlahy se vyznačují dobrou kročejovou neprůzvučností, vysokou stálostí, paropropustností, nehořlavostí a odolností proti plísním. Cement, voda, technická pěna (nebo polystyrén), příměsi a přísady tvoří složení litého pěnobetonu, a za pomocí moderní mobilní technologie se vyrábí přímo na stavbě. Tekutost směsi umožňuje rychle a snadno vyrovnat a také tepelně izolovat jakýkoliv podklad v podlahové skladbě. Ve vyzrálém stavu lze litý pěnobeton charakterizovat jako homogenní směs cementu a vzduchových pórů. Litý pěnobeton lze také využívat jako ochranu rozvodů vedených v podlahách, k odlehčení stropních konstrukcí při rekonstrukcích a k vyplňování hluchých prostor, kleneb a dutin. Pěnobeton nachází široké možnosti uplatnění pro rodinné domy, bytové domy a průmyslové objekty.

Výhody litého pěnobetonu:

  • Nízká objemová hmotnost
  • Dokonalé srovnání podkladu
  • Vysoká tepelně izolační schopnost
  • Dobrá kročejová neprůzvučnost
  • Rychlost pokládky
  • Nehořlavost a paropropustnost
  • Dlouhodobá tvarová stálost

Přehled litého pěnobetonu:

Litý pěnobeton Weplast
Litý pěnobeton Weplast

Litý pěnobeton jednoduše vyplní dutiny, vyroná plochu, zaizoluje problémová místa, je vhodný pro všechny typy staveb, jako jsou rodinné a bytové domy, občanské i průmyslové budovy.

Litý pěnobeton Nerofloor
Litý pěnobeton Nerofloor

Litý pěnobeton je vyrovnávací a izolační směs, která umožňuje snadné rychlé provedení tepelné izolace a vyrovnání jakéhokoliv podkladu.

Litý pěnobeton Anico floor
Litý pěnobeton Anico floor

Litý pěnobeton je tekutá hmota, která výborně vyplňuje nerovnosti a dutiny, a má také vynikající schopnost dosahovat požadované rovinnosti.

Litý pěnobeton Cemex
Litý pěnobeton Cemex

Litý pěnobeton je snadno zpracovatelný, má tepelně izolační vlastnosti, dokonale rovný nivelační povrch.

logo - HT Floor
Litý pěnobeton HT Floor

Litý pěnobeton je vhodný pro vyplněný hluchých míst v konstrukcích, dutých prostor, zemních dutin a kanálů, jako vyrovnávací a izolační vrstva, spádová vrstva na ploché střechy, pro zalití rozvodů v podlahách.

prodávají

Podlahovou krytinu pokládají

Videa - praktické ukázky