Produkty

Čisticí zóny

Pod tímto pojmem si lze představit zátěžové koberce, které zabraňují vnesení špíny, prachu a vlhkosti do interiéru, přičemž vytváří první dojem při vstupu. Vstupní podlahové čistící zóny jsou v dnešní době nezbytným prvkem mnoha budov, protože průchodem přes tyto zóny lze dokáže zachytit až 90 % nečistot a vlhkosti, které by se jinak roznášely dále do interiérů.

Čistící zóny

Čistící zóny, rohože a rohožky se vyrábí v různých velikostech a tvarech. Jejich účinnost je závislá na délce průchozí čistící zóny. Čím delší průchozí zónou se prochází, tím více jemných nečistot, prachu a vlhkosti se odstraní. Délka rohože by měla odpovídat vzdálenosti 4 až 6 běžných kroků. Čistící zóny se vyrábí v rolích o šířce 0,9 m, 1 m, 2 m a 4 m, ale také jako kusové rohožky v různých velikostech a tvarech. K výrobě se většinou používají vlákna ze 100% polyamidu nebo 100% polypropylenu, ale také různé směsi vláken. Spodní strana bývá většinou pogumovaná, latexová nebo z PVC. Kraje koberce mohou být obšité. Vstupní zóny také snižují riziko uklouznutí a následného pádu na podlahových krytinách v interiéru.

Přehled výrobců čistících zón:

Čistící zóny Beaulieu
Čistící zóny Beaulieu

Čisticí zóny Beaulieu s rubovou gelovou podložkou jsou určené do vstupních prostorů bytů a rodinných domů.

Čistící zóny Vebe
Čistící zóny Vebe

Čistící zóny Vebe se vyrábí v různých rozměrech, designu a nacházejí široké využití ve vstupních prostorách bytů, domů, administrativních a komerčních prostorů.

Čisticí zóny prodávají

Podlahovou krytinu pokládají

Videa - praktické ukázky