Produkty

Vlněné koberce

Vlněné koberce mají jedinečné vlastnosti přírodního materiálu - vlny. Nejkvalitnější vlna s obsahem většího procenta lanolinu pochází z ovcí z Nového Zélandu a Britských ostrovů. Lanolin zajišťuje vyšší odolnost vláken vůči zimě a nečistotám.

Vlněné koberce

Vlna především vyniká svými vynikajícími tepelně izolačními a tlumícími vlastnostmi. Vlněné koberce se vyrábí z vlákna ze 100% vlny nebo ze směsi s částečnou příměsí vlny. Vlněné koberce se vyznačují typickým bílým nebo béžovým odstínem, většinou vysokou gramáží vlákna, jsou příjemné na chůzi, barevně stálésnadno se udržují. K jedinečným vlastnostem vlny patří přirozená tvarová paměť, která zajišťuje, že i po dlouhém stlačení - deformaci vlákna - se dokáže vyrovnat do původní podoby. K dalším vlastnostem vlny patří schopnost přirozeně vázat vodu a uvolňovat ji do ovzduší. Vlněné koberce jsou přirozeně antistatické a samozhášecí, teplé, jsou odolné vůči ohni a statické elektřině, nepřitahují prach a mají vysoký pochozí komfort.

Přehled výrobců vlněných koberců:

Vlněné koberce Edel Telenzo
Vlněné koberce Edel Telenzo

Vlněné koberce Edel Telenzo Vlněné koberce Edel Telenzo jsou kvalitní smyčkové koberce se speciální podložku Ceneva® Actionback® vyráběné v různých šířkách a gramážích.

Vlněné koberce Creatuft
Vlněné koberce Creatuft

Vlněné koberce Creatuft mají samočistící efekt, vyrábí se z pružného a pevného vlákna v šířkách 4 m a 5 m.

Sisalové a kokosové koberce Tasibel
Sisalové a kokosové koberce Tasibel

Sisalové koberce Tasibel mají zajímavý moderní a trendy vzhled. Vyrábí se jako metrážové koberce v šířkách 4 m a 5 m, běhouny a různě olemované kusové koberce v různých rozměrech.

Sisalové běhouny a koberce Mellau
Sisalové běhouny a koberce Mellau

Sisalové běhouny a koberce Mellau se vyrábí v různých vzorech z hrubých přírodních sisalových vláken v šířkách 67 cm, 90 cm, 120 cm, 160 cm, 2 m a 4 m.

Vlněné koberce Balta
Vlněné koberce Balta

Vlněné koberce Balta se vyrábí ze 100% čisté ovčí vlny v různých šířkách. Koberce jsou vhodné pro alergiky, mají výborné akustické a tepelně izolační vlastnosti.

Vlněné koberce prodávají

Podlahovou krytinu pokládají

Videa - praktické ukázky